Sebők Gábor emlékverseny

Kilencedik alkalommal rendezte meg iskolánk angol nyelvi munkaközössége a városi szintű Sebők Gábor emlékversenyt. Indiánokkal teltek meg iskolánk termei és folyosói, hogy 12 kihívás teljesítése után megtalálják az ellopott békepipát. Sólyomszem és barátai felhívására indultak útnak a 9 iskola hatodikos csapatai, hogy bebizonyítsák, angol nyelven is megismerkedtek az utolsó mohikán történetével. Iskolánkat három csapat képviselte: Klement Tamás, Szalai Gergő, Tóth Gergő (Super Eyes); Hammer Bálint, Ráth Marcell, Tirk Zsófia, ill. a jelenetben Szalai Réka (Natives); Bankó Eszter, Divéki Panka, Fekete-Molnár Maja (Mohican Girls). A 6.a osztály csapata jelenetével megnyerte a zsűri első díját, a 6.b osztály fiúcsapata a közönségdíjat szerezte meg. Hatodikos segítőink zökkenőmentesen bonyolították le a versenyt, a jó hangulatról gondoskodtak lelkes nyolcadikosaink is. A békepipa megtalálását indián tánccal ünnepeltük, majd mindenki békében tért haza. 🙂

You may also like...